Logo Triglyph > projekty > interiéry

interiéry bytů a rodinných domů

Nabízíme 3D návrhy, vizualizace a projekty bytových interiérů i interiérů rodinných domů. Naši designéři navrhují moderní a praktický design, který je vždy šitý na míru potřebám klienta. Pokud si změny v interiéru bytu vyžádají i stavební úpravy a úpravu dispozic a zpracujeme pro vás projekt rekonstrukce bytu jako celku, nebo pouze jeho části.

Občas se s těmito úpravami mění i počet obytných místností, kdy lze například původní byt 3+1 upravit na dispozici 4+kk, nebo naopak 3+kk změnit na dispozici 2+1 nebo 2+kk, avšak prostorově velkorysejší. Stejným způsobem lze byty s dispozicí 1+1 upravovat na 2+kk a garsonky i bez větších stavebních úprav doplnit o oddělenou část na spaní. Ve výjimečných případě lze i garsonky přetvořit na 2+kk.

Zaměřujeme se také na návrhy a projekty rekonstrukcí bytů v panelových domech.

Nabízíme také zpracování nejen bytového interiéru jako celku, ale i návrhy jednotlivých místností, jako jsou například návrhy obývacích pokojů a ložnic, návrhy kuchyní a jídelen, návrhy studentských a dětských pokojů, návrhy domácích pracoven a šaten, a návrhy koupelen a toalet. Naši bytoví architekti vám tak pomohou i se záměry menšího rozsahu.

Níže naleznete 3D návrhy, vizualizace a realizace interiérů, zpracovaných v našem studiu.