jsme pro vás ti praví…?

Děláte dobře především to, co vás baví? Máme to stejně!
Abychom pro vás byli co neužitečnější, seznamte se s tím,
co umíme a co máme rádi, ale také s tím,
co neumíme a co nám nejde… vůbec.

Prohlédněte si naše vybrané projekty a zjistíte, že nám můžete zadat téměř cokoli. Od přístavby vesnické chalupy, přes návrh náměstí, až po projekt čerpací stanice. Nejradši ze všeho ale navrhujeme obytné interiéry, rodinné domybytové domy. Jednoduše proto, že máme rádi kontakt s klientem a jeho osobitými potřebami.

Rádi tvoříme pro konkrétní lidi. Na zadání už tolik nezáleží.

Nechcete oslovit architekta, protože se obáváte, že vám bude vnucovat svůj design a svá řešení? To se vám u nás nestane. Zapojíme vás také! Budeme od vás chtít slyšet, co od návrhu očekáváte a z toho budeme vycházet. Každý návrh je originál především proto, že každý z vás má pro nás jiné zadání.

Aby byl návrh opravdu na míru přímo vám, budeme vám pozorně naslouchat.

Zakládáme si na tom, že ať už navrhujeme interiér, rodinný dům nebo jakoukoli jinou stavbu, přistupujeme k návrhu kreativně. Naše práce má smysl jen tehdy, pokud mechanicky neopakujeme stále stejné postupy. Nebyl by prostor, aby vzniklo něco zajímavého, působivého a neotřelého.

Bez kreativnosti si naši práci prostě nedokážeme představit.

Pracujete až do večera a nemáte možnost konzultovat projekt v průběhu dne? Nevadí. Rádi se s vámi sejdeme i večer. Chcete, abychom se spolu jeli podívat na váš pozemek, ale máte čas jen o víkendu? Není problém. Stačí se dohodnout a přijedeme za vámi i v neděli.

Času není nikdy dost. Tomu rozumíme a rádi se vám přizpůsobíme.

Dobrý architekt by měl mít hned několik dovedností. Měl by být kreativní, aby vytvářel něco inspirativního; měl by umět naslouchat, aby byl schopen tvořivě komunikovat s klientem; měl by být spolehlivý, aby dodržoval společné dohody; a měl by být odborníkem, aby byl schopen navrhovat funkční technická řešení.

To jsou dovednosti, na kterých si zakládáme a usilujeme o to, abychom se v nich zlepšovali.

Stavební materiály a technická řešení se neustále vyvíjejí a jsme si toho vědomi. Proto se průběžně vzděláváme a našim klientům nabízíme skutečně současné návrhy.

Současný design musí být tvořen současným technickým přístupem.

Není důležité, jestli poptáváte projekt malé přístavby kavárny, nebo celého bytového areálu. Máme zkušenost s obojím. Důležité je, jestli jste nakloněni tomu, spoluvytvářet něco zajímavého, smysluplného a kreativního.

Jestli ano, jsme tu pro vás.

Rozumíme tomu, že máte své plány a chcete mít jasno, kdy budete moci počítat se zahájením realizace.

Proto termíny, které vám slíbíme, platí.

Jedním z cílů naší práce je, aby stavby, které navrhujeme, splňovaly vysoký ekologický standard. Máme pro to své důvody. Vidíme jednoznačnou výhodu jak pro klienta – v podobě úspor za energie, tak pro celou společnost – v podobě dlouhodobě udržitelného rozvoje v souladu se zdravým životním prostředím. Proto naše klienty podněcujeme k tomu, aby své projekty realizovali v nízkoenergetickém, případně pasivním standardu.

Vyplatí se to. Nám všem.

Máme rádi jednoduchost a logiku. A máme za to, že jakákoli naše realizace by měla splňovat tři základní kritéria: estetiku, technickou efektivitu a úspornost. Navrhnout působivý, konstrukčně složitý a předražený dům je snadné. Náročné je navrhnout dům působivý, efektivní a levný.

A o to právě usilujeme.

Obáváte se průtahů s vyřízením stavebního povolení na úřadech? Nevíte, od kterých úřadů potřebujete stanoviska pro vydání územního rozhodnutí nebo stavebního povolení? Nevadí! Právě proto je běžnou součástí našich služeb i vyřízení veškerých potřebných povolení spojených se stavbou.

A máte to bez starostí.