jsme pro vás ti praví…?

Děláte dobře především to, co vás baví? Máme to stejně!
Abychom pro vás byli co neužitečnější, seznamte se s tím,
co umíme a co máme rádi, ale také s tím,
co neumíme a co nám nejde… vůbec.

Vybrali jste si v katalogu dům, který se vám líbí, a přesně takový byste po nás chtěli nakreslit na váš pozemek? To bohužel nepůjde. Každé místo je přeci jiné. Jinak svažité, jinak osluněné, s přístupem z jiné strany… naroubovat takový dům na váš pozemek, bychom považovali za promarněnou příležitost vytvořit mezi domem a místem, ve kterém stojí, potřebný soulad.

Opravdu byste chtěli dům, který může stát kdekoli a postavilo si ho už mnoho investorů před vámi?

Aby byl dům nebo prostor, který navrhujeme, opravdu na míru klientovi, je třeba, abychom znali jeho požadavky, představy a očekávání. A proto se budeme hodně ptát. Nebojte, nebude to nijak nepříjemné, ale vaše součinnost při návrhu bude nezbytná.

Žádný architekt zodpovědně nenavrhne domov pro někoho, koho nezná.

Rolí architekta je předložit klientovi návrh, který odpovídá jeho představě. Naším úkolem je komunikovat s klientem tak dlouho, než si ji ujasní a plně se s ní ztotožní. Chceme být více kreativními průvodci, než tím, kdo bude měnit představu klienta ke svému obrazu. Budeme vytvářet podněty, návrhy zajímavých variant a nabízet možné přístupy.

Ale klient bude ten, který rozhodne, co chce a co ne.

Návrh vašeho domu nebo interiéru zabere nějaký čas. Společné konzultace, práce na návrhu, tvorba grafické prezentace a vizualizací, to vše trvá minimálně 1-2 měsíce. To samé platí o následném projektu - v závislosti na náročnosti stavby zabere práce na něm cca 1-3 měsíce. Je třeba také počítat se schvalovacím procesem stavby na úřadech, který zabere minimálně 2-4 měsíce, opět v závislosti na složitosti stavby.

Dříve to bohužel nejde, tak nás kontaktujte včas.

Máte souseda, před kterým se chcete blýsknout nádherným domem? Chcete interiér, který všechny ohromí? Jděte za svým snem, ale nechte si váš dům nebo byt navrhnout někým jiným. Nejsme pro vás ti praví. Ne že bychom se bránili navrhovat působivou architekturu, ale nikdy ji nenavrhneme jen a pouze na efekt.

Nenavrhujeme pro vašeho souseda, navrhujeme pro vás.